Reklama

Reklama

​Od kiedy będą otwarte baseny?

Kiedy będziemy mogli z powrotem korzystać z basenów? - zastanawia się wielu naszych czytelników spragnionych tej formy rekreacji.

W ramach cyklu "Odpowiada mi Interia" zebraliśmy dla naszych czytelników odpowiedzi na pytania dotyczące epidemii koronawirusa. To jest artykuł z cyklu, w którym wyjaśniamy najważniejsze dla Was kwestie. Jeśli macie pytania związane z koronawirusem, na które szukacie rzetelnych odpowiedzi, piszcie do nas.

Od kiedy będą otwarte baseny?

Otwarcie basenów, podobnie jak innych miejsc służących do uprawiania sportu i rekreacji (siłowni, klubów fitness czy kręgielni) zostało zaplanowane na czwarty etap odmrażania gospodarki. 

Reklama

"Czwarty etap obejmie te obiekty, które kojarzą się z większą bliskością osób, które ze sobą współpracują lub rywalizują w sporcie, jak różnego rodzaju siłownie, sale fitness, także baseny, sport, rekreacja i kręglarnie, czy innego tego typu miejsca uprawiania sportu - mówił podczas konferencji premier Mateusz Morawiecki. 

Na ten moment (21 maja) nie jest jednak znana dokładna data rozpoczęcia tego etapu. Nieoficjalnie mówi się, że baseny - podobnie jak siłownie i fitnesskluby - miałyby zostać otwarte od 1 czerwca. Oficjalne komunikaty poznamy najprawdopodobniej w ostatnim tygodniu maja.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy