Reklama

Reklama

Matura 2021. Matematyka na poziomie podstawowym. Arkusze i odpowiedzi w Interii

O godzinie 14.00 Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikuje arkusz z zadaniami z matematyki na poziomie podstawowym. Tuż po tym w Interii znajdziecie odpowiedzi zaproponowane przez naszych ekspertów. Matematyka na poziomie podstawowym jest obowiązkowa dla wszystkich maturzystów.

Jeśli jesteście ciekawi, jak poszedł wam dzisiejszy egzamin, sprawdźcie rozwiązania proponowane przez naszych ekspertów. Po godzinie 14.00 opublikujemy arkusz z zadaniami, a zaraz potem pierwsze odpowiedzi. Bedzie je można znaleźć w naszym raporcie specjalnym Matura 2021. Sprawdź TUTAJ!

Egzamin z matematyki na poziomie rozszerzonym odbędzie się 11 maja we wtorek. Również z tego poziomu opublikujemy proponowane odpowiedzi.

4 maja maturzyści rozwiązywali zadania z języka polskiego. Jeśli jesteście ciekawi tematów i proponowanych rozwiązań, zapraszamy do zakładki Arkusze w raporcie Matura 2021.

Reklama

W tym roku w związku z ograniczeniami związanymi z pandemia koronawirusa egzamin maturalny jest przeprowadzony na podstawie wymagań egzaminacyjnych ogłoszonych w grudniu 2020 roku, a nie na podstawie wymagań określonych w podstawie programowej kształcenia ogólnego.

Oznacza to, że wymagania egzaminacyjne obejmują zawężony katalog zagadnień - o 20-30 proc. w zależności od przedmiotu - określonych w podstawie egzaminów z lat ubiegłych.

Dziś o 14.00 maturzyści będą pisać jeszcze egzamin z historii muzyki, która nie jest jednak przedmiotem obowiązkowym.

Sesja pisemna egzaminów maturalnych potrwa do 20 maja. Egzaminy ustne rozpoczną się 19 maja i potrwają do 21 maja.

Wyniki powinny zostać ogłoszone 5 lipca.

Matura 2021. Terminy egzaminów, sprawdź harmonogram

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy