Reklama

Reklama

Matura 2018. Matematyka - poziom podstawowy. Arkusz CKE i odpowiedzi

Matura 2018 z matematyki na poziomie podstawowym zakończona. Z "królową nauk" zmierzyło się dziś prawie 340 tys. abiturientów. Poniżej publikujemy arkusz CKE i odpowiedzi zaproponowane przez naszego eksperta. Zapraszamy!

Zobacz dotychczasowe arkusze z matury 2018: 

Język polski (poziom podstawowy) - ARKUSZ CKE I ODPOWIEDZI

Język polski (poziom rozszerzony) - ARKUSZ CKE I ODPOWIEDZI

Egzamin maturalny z matematyki na poziomie podstawowym rozpoczął się o godz. 9.00. Maturzyści rozwiązywali zadania przez 170 minut. 

Reklama

"Wszystko przebiegało zgodnie z procedurami" - powiedział zaraz po zakończeniu egzaminu dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Marcin Smolik.

Arkusz egzaminacyjny składał się z trzech grup zadań. Pierwsza zawierała zadania zamknięte wraz z czterema odpowiedziami, z których tylko jedna była poprawna. Druga grupa zadań składała się z zadań otwartych krótkiej odpowiedzi - zdający musiał podać krótkie uzasadnienie swojego rozwiązania. Ostatnia, trzecia grupa zadań to polecenia otwarte rozszerzonej odpowiedzi. Maturzysta musiał w nich zaplanować strategię rozwiązania i przedstawić w odpowiedzi swój sposób rozumowania.

Matura 2018. Matematyka - poziom podstawowy - arkusz CKE (pobierz TUTAJ)

PONIŻEJ PUBLIKUJEMY ARKUSZ CKE Z MATEMATYKI (poziom podstawowy) WRAZ Z NIEOFICJALNYMI ODPOWIEDZIAMI. Wciśnij F5, strona nie odświeża się automatycznie!


Jak maturzyści ocenili poziom trudności tegorocznej matury z matematyki? Zobacz!

Czytaj także: Jak odwołać się od wyniku matury? Wyjaśniamy (kliknij tutaj)

Chcesz skutecznie przygotować się do egzaminów? Zobacz, jakie to proste! Wypracowania, opracowania lektur, testy dla liceum, gimnazjum i szkoły podstawowej znajdziesz na Bryk.pl oraz na Opracowania.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje