Reklama

Reklama

Weź udział w konkursie!

Sala z wygodnymi fotelami, w której można zorganizować klub dyskusyjny? Automat z batonikami, który pomoże walczyć z głodem między zajęciami? Projektor, na którym można wyświetlać filmy? Podjazd dla niepełnosprawnych studentów?

Konkurs został rozwiązany! Wyniki sprawdźcie tutaj

Reklama

Co, twoim zdaniem, przydałoby się na polskich uczelniach? Zapraszamy do udziału w konkursie: wymień 7 rzeczy, które chętnie widziałbyś na Twojej uczelni.

Na zgłoszenia czekamy mailowo: matura@firma.interia.pl Punktujemy kreatywność w doborze formy przekazu.

Najlepsze odpowiedzi oczywiście nagrodzimy. A nagród mamy ponad 100!

5 kurtek

10 kamizelek

10 bluz

20 worków na ramię

20 pendrive’ów Leo

20 breloczków Leo

20 kubków

Zanim weźmiesz udział w konkursie, zapoznaj się z REGULAMINEM

Warunkiem koniecznym udziału w Konkursie (pkt 11 Regulaminu) jest umieszczenie w treści przesłanego zgłoszenia następującego oświadczenia:

"Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem Konkursu „7 rzeczy, które powinny być na Twojej uczelni” i akceptuję jego postanowienia, oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa INTERIA.PL sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a, w celach przeprowadzenia Konkursu na warunkach określonych w Regulaminie. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne dla uczestnictwa w Konkursie. Oświadczam, że zostałem/-am  poinformowany/-a o prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania."

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama