Reklama

Reklama

Matura 2015

Wielka Matura Polaków w TVP i Interii

Kwitnące kasztany to znak, że zbliża się egzamin dojrzałości… TVP1 oraz portal Interia sprawdzą dziś wiedzę maturzystów i tych, którzy dyplom mają już w kieszeni.

W TVP1 i na stronach Interii rozpoczął się konkurs w formie quizu, który sprawdza wiedzę z języka polskiego, praw biologii i matematyki, zasad fizyki i nie tylko.

Matura w Interii

Aby wziąć w nim udział, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy pod adresem http://maturapolakow.interia.pl, zaakceptować regulamin i odpowiedzieć na pytania konkursowe, emitowane w trakcie trwania konkursu.

Do 11 osób, które w najkrótszym czasie prawidłowo odpowiedzą na zadane pytania, trafią nagrody.

Listę zwycięzców opublikujemy 05 maja  na stronie fakty.interia.pl

Reklama

Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ.

Matura w Jedynce

Goście w studiu, internauci na stronie Interii i na urządzeniach mobilnych, korzystając  z aplikacji Wielki Test TVP oraz widzowie przed telewizorami sprawdzają swoją wiedzę w zakresie przedmiotów maturalnych, m.in. języka polskiego, historii, matematyki, fizyki, biologii, chemii i geografii oraz przedmiotów dodatkowych takich, jak kultura antyczna, czy taniec.

"Wielką Maturę Polaków" w warszawskim studiu zdają będą m.in. Marieta Żukowska, Liber, Natalia Schreder, Jula, Norbi, Maria Rotkiel, Piotr Sobczyński, Przemysław Skowron, Bartek Kasprzykowski, Jacek Karnowski, Alicja Węgorzewska, Jarosław Kret, Marzena Słupkowska.

To swoista powtórka dla maturzystów, ale też sprawdzian i przywołanie wspomnień maturalnych u wszystkich widzów.

Egzamin dojrzałości prowadzą Paulina Chylewska i Maciej Orłoś.

Partnerem medialnym programu jest portal Interia.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy