Reklama

Reklama

Matura 2015

Matura z języka angielskiego 2015: Arkusz i odpowiedzi, poziom podstawowy

Język angielski jest jednym z najbardziej popularnych wśród maturzystów przedmiotów. W tym roku na jego zdawanie zdecydowało się niemal 48 procent abiturientów. O godzinie 9:00 maturzyści zdawali maturę z języka angielskiego na poziomie podstawowym. Specjalnie dla Was publikujemy arkusze, a następnie proponowane przez naszego eksperta rozwiązania i odpowiedzi. Przypominamy, że strona nie odświeża się automatycznie. Wciśnij klawisz F5!

Matura z angielskiego poziom podstawowy - LICEUM

Matura z angielskiego poziom podstawowy - TECHNIKUM

TUTAJ ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI DO ARKUSZA DLA TECHNIKUM

Egzamin na poziomie podstawowym z języka angielskiego trwał 120 minut. Wśród zadań, z którymi musieli się zmierzyć maturzyści, było m.in. napisanie listu, czy e-maila. Największym problemem było dla nich zmieszczenie się w limicie 135 znaków. 

Reklama

Propozycje rozwiązań dla liceum:

Matura z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym odbędzie się o godzinie 14:00. Będzie trwała 190 minut lub 150 minut - w zależności od tego, czy podejdzie do niej absolwent liceum czy technikum. Po 19:30 znajdziecie u nas sugerowane odpowiedzi. 

Abiturienci podchodzący do matury z języka angielskiego muszą się wykazać znajomością słownictwa, gramatyki, rozumienia ze słuchu, czytania ze zrozumieniem, a także konstruowania wypowiedzi pisemnych. 

Wyniki matur zostaną ogłoszone 30 czerwca. 

Zdaj maturę z Interią!

Nasi eksperci każdego dnia, specjalnie dla was, rozwiązują arkusze maturalne. Ich rozwiązania publikujemy na bieżąco. Śledźcie naszą stronę i Facebooka - Interia Matura. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji i wskazówek.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy