Reklama

Reklama

Matura 2015

Matura 2015: WOS na egzaminie maturalnym. Arkusze i rozwiązania

Dzisiaj punktualnie o 14:00 maturzyści zasiedli do napisania egzaminu maturalnego z wiedzy o społeczeństwie. Na poziomie podstawowym matura z WOS-u trwała 120 minut, na rozszerzonym - 180. Po 19:30 na naszych stronach znajdziecie arkusze, a później także proponowane przez naszego eksperta rozwiązania. Pamiętajcie! Strona nie odświeża się automatycznie, aby być na bieżąco należy wciskać klawisz F5!

Matura WOS - poziom rozszerzony dla liceum - ROZWIĄZANIA

Od tego roku - zgodnie z założeniami nowej matury - matura z WOS-u może być zdawana wyłącznie jako przedmiot dodatkowy na poziomie rozszerzonym. Te zalecenia obejmują licealistów. Jeśli chodzi o absolwentów technikum, to w ich przypadku egzamin na poziomie podstawowym trwa 120 minut i polega na rozwiązaniu testu obejmującego cały zakres wymagań egzaminacyjnych na poziomie podstawowym, a egzamin na poziomie rozszerzonym, tak jak w przypadku "nowej matury" - trwa 180 minut.

Reklama

Tutaj znajdziesz arkusz dla technikum - poziom podstawowy

Tutaj znajdziesz arkusz dla technikum - poziom rozszerzony

Tutaj znajdziesz arkusz dla liceum - poziom rozszerzony

Proponowane rozwiązania dla technikum - poziom podstawowy:Zdaj maturę z Interią!

Nasi eksperci każdego dnia, specjalnie dla was, rozwiązują arkusze maturalne. Ich rozwiązania publikujemy na bieżąco. Śledźcie naszą stronę i Facebooka - Interia Matura. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji i wskazówek.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy