Reklama

Reklama

Matura 2014

Matura 2014. Historia - poziom podstawowy. Arkusz i odpowiedzi

Tegoroczna sesja maturalna powoli dobiega końca. Dzisiaj o 15:00 maturzyści zmierzyli się z historią. Prezentujemy arkusz i zaproponowane przez naszego eksperta rozwiązania z poziomu podstawowego. Strona nie odświeża się automatycznie, użyj F5!

Arkusz z historii na poziomie podstawowym. KLIKNIJ!

Reklama

Do egzaminu z historii podeszło w tym roku 17 tysięcy maturzystów. Do wyboru mieli test na poziomie podstawowym, który trwał 120 minut lub rozszerzonym (trwał 180 minut). Publikujemy arkusz i zaproponowane przez eksperta INTERIA.PL rozwiązania. Sprawdźcie, jak wam poszło!

Historia to jeden z rzadziej wybieranych przez maturzystów przedmiotów. Najwięcej z nich wybiera geografię; w tym roku zdawało ją aż 20 proc. abiturientów. Na drugim miejscu jest biologia (17 proc. maturzystów). Na trzecim miejscu jest wiedza o społeczeństwie (12 proc.).

Matura z INTERIA.PL

Przez cały maj, codziennie, eksperci z wybranych dziedzin przygotowywali dla was odpowiedzi na pytania zawarte w arkuszach egzaminacyjnych, zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego.

Rozwiązania ukazywały się stronie głównej portalu INTERIA.PL i na Facebooku.

SPRAWDŹ NASZ KALENDARZ MATURALNY

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje