Reklama

Reklama

Matura 2014

Matura 2014: Arkusze i odpowiedzi z języka polskiego

Sezon "Matura 2014" oficjalnie rozpoczęty. Maturzyści sprawdzili dzisiaj swoją wiedzę z języka polskiego na poziomie podstawowym. Na egzaminie musieli zmierzyć się z "Potopem" Henryka Sienkiewicza i "Weselem" Stanisława Wyspiańskiego. Publikujemy arkusz i zaproponowane przez eksperta INTERIA.PL rozwiązania zadań. Pamiętaj, że strona nie odświeża się automatycznie, użyj F5!


KLIKNIJ I ZOBACZ ARKUSZ!

Do tegorocznej matury z języka polskiego na poziomie podstawowym przystąpiło 334 tys. maturzystów. Musieli zmierzyć się z "Weselem" Stanisława Wyspiańskiego i "Potopem" Henryka Sienkiewicza. To dopiero początek maturalnego maratonu. Po języku polskim, jutro czeka ich matura z matematyki, obowiązkowy egzamin z języka obcego, matura ustna i ewentualnie wybrane przedmioty dodatkowe. Sprawdź arkusze maturalne z języka polskiego i oceń, jak poszła ci matura. Zweryfikuj swoje odpowiedzi z zaproponowanymi przez eksperta INTERIA.PL rozwiązaniami.

Reklama

Zdaj maturę z INTERIA.PL!

Codziennie specjaliści INTERIA.PL z wybranych dziedzin będą opracowywać odpowiedzi na pytania zawarte w arkuszach egzaminacyjnych. Eksperci przygotują rozwiązania zadań zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego.

Rozwiązań należy szukać na stronie głównej portalu INTERIA.PL i na Facebooku.

SPRAWDŹ NASZ KALENDARZ MATURALNY

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy