Reklama

Reklama

Matura 2014

Egzamin maturalny z języka angielskiego - poziom rozszerzony

Maturzyści zmierzyli się dzisiaj z językiem angielskim. Rano pisali egzamin na poziomie podstawowym, po południu - rozszerzonym. Prezentujemy arkusz i zaproponowane przez eksperta INTERIA.PL rozwiązania zadań. Już jutro zamieścimy arkusze i rozwiązania z fizyki. Bądźcie z nami!

Zobacz arkusz z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Część pierwsza. KLIKNIJ!

Zobacz arkusz z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Część druga. KLIKNIJ!

TRANSKRYPCJA

Po porannym egzaminie maturzyści twierdzili, że jego poziom był "zaskakująco łatwy". Język angielski od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Maturzyści do wyboru mają także język francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski i włoski. Chętni mogą zdawać te języki także na poziomie rozszerzonym. 

Reklama

Zdaj maturę z INTERIA.PL!

Codziennie specjaliści INTERIA.PL z wybranych dziedzin będą opracowywać odpowiedzi na pytania zawarte w arkuszach egzaminacyjnych. Eksperci przygotują rozwiązania zadań zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego.

Rozwiązań należy szukać na stronie głównej portalu Interia.pl i na Facebooku. 

SPRAWDŹ NASZ KALENDARZ MATURALNY

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy