Reklama

Reklama

Matura 2014

Matura 2014. Rozdajemy 3 tys. darmowych pizz!

Uczyłeś się pilnie?! Teraz czas na relaks. Oderwij się od książek i złap oddech przed kolejnym egzaminem! Wybierz się do Telepizzy. Wystarczy, że masz konto mailowe i ważną legitymację maturzysty. Interia.pl i RMF FM fundują 3 tys. darmowych pizz oraz 30 tys. kuponów rabatowych.

Już od pierwszego dnia rozpoczęcia matur będzie można ze specjalnej strony http://pizzadlamaturzysty.interia.pl/ pobrać kupony na darmowe pizze oraz kupony uprawniające do atrakcyjnych zniżek.

Reklama

Na maturzystów czeka 3  tys. darmowych pizz i aż 30 tys kuponów rabatowych.

Kto może wziąć udział w akcji?

Maturzysta z ważną legitymacją. Osoba, która chce skorzystać z promocji, musi również posiadać konto mailowe.

Nagrody

Nagrody główne w postaci kodu na darmową pizzę otrzyma 5, 6 i 7 maja 2014 roku, w każdej godzinie, 200 uczestników konkursu, którzy odpowiednio od godziny 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00 najszybciej prześlą swój adres mailowy za pomocą formularza, zamieszczonego na stronie pizzadlamaturzysty.interia.pl (strona będzie działała od poniedziałku 05.05 od godz. 14.00).

Każdy Uczestnik ma prawo do otrzymania tylko jednej nagrody głównej.

Nagrody dodatkowe w postaci 30 tys. kodów rabatowych będą przyznawane wszystkim pozostałym Uczestnikom.

Regulamin konkursu

Kupony można zrealizować w każdym lokalu Telepizzy (z wyłączeniem wyłączeniem lokali w Lęborku, Płońsku, Mielcu, Tucholi, Wyszkowie i Stalowej Woli) za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.

Lista lokali http://www.telepizza.pl/wybierzLokal.html

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje