Reklama

Reklama

Zmagania gorące jak ogień Smoka Wawelskiego!

Tor przeszkód ze wspinaczką, czołganiem się w błocie oraz zmaganiami z wodą i ogniem – jeżeli poszukujesz wrażeń, na pewno znajdziesz je w mieście królów już 25 i 26 sierpnia.

Runmageddon Biznes to cykl ekstremalnych biegów adresowanych do firm, stanowiący doskonały sposób na integrację zespołu, zwiększenie zaangażowania pracowników i... pomaganie innym. Akcja wpisuje się w światowe trendy w biznesie i rozwoju osobistym.

Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na Szlachetną Paczkę

Tylko dla wytrwałych

Runmageddon pokazuje, że prawdziwa siła człowieka tkwi w jego nastawieniu i umiejętności współpracy z innymi - nie tylko na trasie biegu, ale i w życiu codziennym. To nie nogi się poddają, ale umysł. Wola walki i kooperacja pozwalają osiągać najtrudniejsze cele. 

Reklama

Cykl  biegów z przeszkodami motywuje do podejmowania wyzwań oraz przekraczania siebie. Ta filozofia bliska jest Szlachetnej Paczce, która jest unikalnym w skali światowej systemem precyzyjnej, konkretnej i mądrej pomocy rodzinom w potrzebie. Tylko w 2017 r. wsparcie w ramach Paczki otrzymało ponad 20 tys. rodzin, a wartość materialna przekazanej pomocy sięgnęła 54 mln zł. 

Z biura prosto na tor przeszkód

Drużynowy bieg z przeszkodami adresowany jest do firm.

- Zabierz swój team z open space'a, wyciągnij szefa z gabinetu i wspólnie stawcie czoła kozackiej trasie! - zachęcają organizatorzy. Dodają, że nie zabraknie "masy morderczych przeszkód i zmagań godnych siły i charakteru pełnokrwistych Runmageddończyków!". 

Dostępne są trzy formuły  biegu dla dorosłych - na trzy km i 15 przeszkód, sześć km i 30 przeszkód oraz 12 km i 50 przeszkód. Oprócz tego jest także bieg dla dzieci, gdzie trasie jednego km rozmieszczone będzie 10 przeszkód. 

- Wspólny start i wzajemna pomoc na trasie pozwolą ludziom zobaczyć samych siebie w najlepszej wersji: dzielnych, stawiających czoła wyzwaniom i wspierających się nawzajem. Wierzymy, że przenosząc te ideały do świata biznesu, firmy staną się nie tylko lepsze, ale i skuteczniejsze biznesowo - mówi Jaro Bieniecki, twórca i prezes Runmageddonu. - Pokonując w zespole tor przeszkód, pracownicy rozwijają w sobie umiejętności współpracy i współodpowiedzialności. A takie postawy w firmie są pożądane szczególnie przez zarząd oraz działy HR i CSR. To nie tylko światowy trend. Nam chodzi przede wszystkim o rozwój i o lepszy świat - dodaje.

Ekstremalnie pozytywne emocje

W tak wyjątkowych sytuacjach najważniejszy jest hart ducha. Podczas biegów okazuje się, że uczestników stać na więcej, niż im się wydaje. Negatywne emocje znikają, a w ich miejsce pojawia się szczęście. Runmageddon oraz Szlachetna Paczka zmieniły życie wielu tysięcy Polaków. Teraz  organizatorzy projektów wspólnie przymierzają się do pozytywnej zmiany świata biznesu.  

Jak się zapisać? 

Szczegółowe informacje o warunkach udziału w wydarzeniu znajdziesz tutaj

Dochód ze sprzedaży pakietów startowych zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Wiosna, które organizuje Szlachetną Paczkę oraz inne ogólnopolskie projekty społeczne, w tym Akademię Przyszłości wspierającą dzieci z trudnościami w szkole. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy