Reklama

Reklama

Komorowski: Nie chcę wikłać katastrofy smoleńskiej w kampanię wyborczą

- Nie chciałbym przyczynić się do uwikłania katastrofy Smoleńskiej w kampanię wyborczą - powiedział prezydent Bronisław Komorowski o nowych stenogramach z katastrofy Smoleńskiej ujawnionych przez RMF FM.

Prezydent stwierdził, że są odpowiednie organy, które zajmują się wyjaśnieniem okoliczności katastrofy smoleńskiej. - Przyjąłem wystąpienie prokuratury wojskowej jako wystąpienie właściwego organu, który tę sprawę bada - powiedział Komorowski.

RMF FM poinformowała we wtorek, że biegłym powołanym przez Prokuraturę Wojskową w Warszawie udało się odczytać o 1/3 więcej słów niż w dotychczas publikowanych odczytach. To efekt bardziej precyzyjnej metody kopiowania nagrania z czarnej skrzynki.

Z dokumentów, do których dotarło RMF FM, wynika między innymi, że przez cały czas, do ostatnich minut lotu, ktoś pojawiał się w kabinie pilotów.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy