Reklama

Reklama

Nowe stenogramy z kokpitu Tu-154M

- Będziemy próbować do skutku - miał powiedzieć szef protokołu dyplomatycznego MSZ w czasie próby lądowania samolotu Tu–154M w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 r.

Dziennikarze RMF FM dotarli do najnowszej opinii biegłych, którzy na nowo odczytali zapis rejestratora rozmów w kokpicie prezydenckiego tupolewa przed katastrofą. To o ok. 30 proc. więcej słów niż w dotychczas publikowanych odczytach.

Według najnowszego opracowania, w kokpicie aż do chwili katastrofy przebywał dowódca sił powietrznych. - Zmieścisz się śmiało - miał powiedzieć do pilota na wysokości 300 metrów.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy