Reklama

Reklama

Zmarła pielęgniarka zakażona koronawirusem. Miała 65 lat

Zmarła czwarta pielęgniarka zakażona koronawirusem w Polsce - podał w oficjalnym komunikacie Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych.

Związek potwierdza, że kolejna ofiara COVID-19 to pracownica Stacji Dializ Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Kobieta miała 65 lat.

"Zawsze będziesz w naszych sercach!" - napisał Związek Krajowy OZZPiP na Facebooku.

To czwarta ofiara koronawirusa wśród pielęgniarek. 

11 maja zmarła 52-letnia pielęgniarka z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. Z kolei 5 maja poinformowano o śmierci chorej na COVID-19 pielęgniarki ze Szpitala Powiatowego w Zawierciu, a 21 kwietnia zmarła zakażona koronawirusem pielęgniarka ze Szpitala Rejonowego w Kozienicach.

Michał Dobrołowicz

Reklama

Więcej na RMF24.pl

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy