Reklama

Reklama

Zmarł Bogdan Kułakowski, dyrektor szpitala w Nowym Dworze Gdańskim

Zmarł Bogdan Kułakowski, wieloletni radny miejski, członek Zarządu Powiatu Malborskiego i dyrektor szpitala w Nowym Dworze Gdańskim. Miał 64 lata. Kułakowski był chory na COVID-19.

Informację o śmierci dyrektora szpitala podało w mediach społecznościowych starostwo powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim. W komunikacie przekazano wyrazy współczucia najbliższym zmarłego. Kułakowski zmarł 31 grudnia.

"Covid to nie fikcja"

Reklama

"Odszedł od nas człowiek zasłużony o wielkim sercu, otwarty na potrzeby innych ludzi" - tak dyrektora placówki pożegnało Powiatowe Centrum Zdrowia w Nowym Dworze Gdańskim, gdzie pracował Kułakowski.

Kułakowskiego wspomina również powiatowy sanepid w Nowym Dworze Gdańskim. "Wiadomość o śmierci Bogdana Kułakowskiego, dyrektora szpitala w Nowym Dworze Gdańskim niesie wielki smutek i niedowierzanie. Covid to nie fikcja, o czym cały czas przypominamy" - czytamy.

"Pan Dyrektor Kułakowski dał się nam poznać jako bardzo życzliwy, zawsze gotowy do pomocy sąsiad naszej stacji, także po prostu miły i dobry człowiek. Tyle razy widzieliśmy go przez okno, jak obładowany gadżetami pakował się do auta i jechał do ludzi, do mieszkańców. Już nie zdążymy tego okna otworzyć i się przywitać" - napisano. 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje