Reklama

Reklama

​Zakażony prezydencki minister Adam Kwiatkowski: Ufam ze najgorsze mam za sobą

Tydzień po pozytywnym wyniku testu na obecność SARS-CoV-2 prezydencki minister Adam Kwiatkowski poinformował na Twitterze, że koronawirus daje mu się we znaki, choć wierzy, że najgorsze ma już za sobą. Polityk podziękował też za modlitwę i wyrazy wsparcia.

"Drodzy TT- mija 7 dni od pozytywnego testu - choć wirus daje mi się wciąż we znaki - dziękuję bardzo za Waszą modlitwę i wyrazy wsparcia - BĘDZIE DOBRZE" - napisał Kwiatkowski w czwartek (3 września).

To za pośrednictwem tej platformy poinformował 28 sierpnia o tym, że po powrocie z wakacji poddał się testowi, który dał wynik pozytywny.

"Drodzy TT - po powrocie z wakacji przed rozpoczęciem pracy poddałem się testowi na COVID19 - miałem pewien symptom towarzyszący koronawirusowi - zaznaczam, że nie miałem i nie mam kontaktu osobistego z żadnym ze współpracowników KPRP - otrzymałem wynik, jestem zarażony na COVID-19" - stwierdził wówczas.

Reklama

Zaznaczył jednocześnie, że czuje się dobrze. "Proszę o uszanowanie mojej Rodziny i mnie szczególnie w najbliższym czasie - będę Was informował, jak rozwija się sytuacja - dziękuję za wsparcie i pamięć w modlitwie - BĘDZIE DOBRZE" - dodał Kwiatkowski w kolejny wpisie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy