Reklama

Reklama

Zakażony koronawirusem Przemysław Czarnek podziękował za wsparcie i życzenia

Poseł PiS Przemysław Czarnek, który ma zostać nowym ministrem edukacji i nauki, podziękował za wsparcie i życzenia, które dostał po podaniu informacji o wykryciu u niego koronawirusa. "To bardzo miłe. Kilka dni i wracam" - napisał.

W poniedziałek (5 października) o godzinie 15.00 Czarnek miał wziąć udział w zaprzysiężeniu nowego rządu Mateusza Morawieckiego w Pałacu Prezydenckim.

Rano na Twitterze poinformował jednak, że potwierdzono u niego koronawirusa. "Udałem się rano na badania w związku z bólem głowy nie chcąc narażać Prezydenta RP, Rady Ministrów i innych uczestników dzisiejszych wydarzeń. Czuję się dobrze. Nie lekceważcie objawów" - podkreślił poseł PiS.

Kilka godzin później również na Twitterze Czarnek napisał: "Szanowni Państwo, Przyjaciele, ogromnie dziękuję za tysiące e-maili, sms i innych form wsparcia i życzeń. To bardzo miłe. Kilka dni i wracam".

Reklama

Główny Inspektor Sanitarny poinformował, za powiatowym inspektorem sanitarnym w Lublinie, że osoby, które od piątku 2 października do poniedziałku 5 października miały bezpośredni kontakt z Przemysławem Czarnkiem, zostaną objęte kwarantanną.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy