Reklama

Reklama

Zakażony koronawirusem Jacek Sasin trafił do szpitala

Wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin trafił do szpitala - potwierdził rzecznik resortu Karol Manys. Kilka dni temu u polityka PiS wykryto koronawirusa.

Według Wirtualnej Polski, Jacek Sasin przebywa w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie od poniedziałku, gdzie trafił po tym jak wystąpiły u niego objawy typowe dla COVID-19.

Jak nieoficjalnie ustaliła Interia, jeszcze dzisiaj Sasin kontaktował się z najbliższymi współpracownikami. SMS-uje, a nawet dzwoni. 

Pozytywny wynik testu otrzymał kilka dni temu i od tego czasu był w domu.

W ubiegły czwartek rzecznik MAP Karol Manys zapewniał, że Sasin "czuje się dobrze".

Wcześniej wicepremier aż czterokrotnie przebywał na kwarantannie po kontakcie z osobą zakażoną - w marcu, w maju, w sierpniu i w październiku, ale wyniki testów były negatywne.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy