Reklama

Reklama

Władysław Kosiniak-Kamysz: Wzywamy wszystkich rodaków

- Wzywamy wszystkich naszych rodaków do tego, żeby się zaszczepili przeciw COVID-19, żeby promowali szczepienia, żeby pomagali w szczepieniach - oświadczył lider Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz.

W sobotę w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Naczelnej Polskiego Stronnictwa Ludowego. Kosiniak-Kamysz podkreślił na konferencji prasowej po posiedzeniu, że Rada podjęła bardzo ważne uchwały dotyczące zdrowia i odpowiedzialności za zdrowie Polaków.

- Wiem, że wszyscy się emocjonują różnymi działaniami technicznymi, ale sprawą kluczową jest zdrowie. Dlatego wzywamy wszystkich naszych rodaków do tego, żeby się zaszczepili przeciw COVID-19, żeby promowali szczepienia, żeby pomagali w szczepieniach - apelował lider PSL.

Dodał, że na mocy tych uchwał wszyscy samorządowcy PSL są zobowiązani do pomocy każdej osobie, która będzie chciała się zaszczepić.

Reklama

Lider PSL powiedział też, że na spotkaniu zostały podjęte tematy związane z "ostatnimi sukcesami Koalicji Polskiej-PSL". Wspomniał tu o zgłoszonym w piątek przez ludowców kandydacie na RPO prof. Marcinie Wiącku, który zdobył poparcie zarówno ugrupowań opozycyjnych, jak i partii rządzącej.

Kosiniak-Kamysz przypomniał też, że w ostatnich tygodniach klub Koalicji Polskiej-PSL poszerzył się o senatora Kazimierza Michała Ujazdowskiego oraz posła Ireneusza Rasia. Szef ludowców wspomniał również o sukcesach polityków PSL w wyborach uzupełniających na wójta w różnych miejscowościach w Polsce. 

Ładowanie...
Ładowanie...

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje