Reklama

Reklama

Władysław Kosiniak-Kamysz przyjmuje w krakowskim szpitalu. Jest wolontariuszem

Władysław Kosiniak-Kamysz dyżurował we wtorek w krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla - informuje krknews.pl. Według serwisu polityk zgłosił się do pracy jako wolontariusz i pomaga przy pacjentach zakażonych koronawirusem.

O całej sytuacji poinformowała serwis jedna z czytelniczek, która przesłała także fotografię przedstawiającą lidera PSL w trakcie pracy na szpitalnym oddziale ratunkowym. Polityk, choć nosił maseczkę, został przez niektórych pacjentów rozpoznany.

Reklama

Władysław Kosiniak-Kamysz jest z wykształcenia lekarzem, studiował na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do pracy w mieszczącym się przy ul. Skarbowej Szpitalu im. J Dietla miał się zgłosić na ochotnika.

Szef Polskiego Stronnictwa Ludowego wspomaga kadrę szpitalną w pracy przy pacjentach chorych na COVID-19.

Zobacz także: Pozytywne wyniki testów nowej szczepionki na COVID-19

Trwa trzecia fala pandemii

Dziś Ministerstwo Zdrowia podało informację o 8245 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło w ciągu ostatniej doby 60 osób.

W Wielki Poniedziałek resort zdrowia informował o 9902 przypadkach i 64 zgonach. W Wielkanoc z kolei przybyło 22 947 chorych, a zmarły 204 osoby.

Ładowanie...


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama