Reklama

Reklama

Wiceminister Janusz Kowalski zakażony koronawirusem

"Właśnie otrzymałem dodatni wynik testu na koronawirusa. Wszystkich, z którymi miałem kontakt, proszę o pozostanie w domach, zachowanie ostrożności i działanie zgodnie z procedurami. Choroba nie wybiera" - poinformował na Twitterze wiceminister aktywów państwowych, Janusz Kowalski.


W niedzielę Ministerstwo zdrowia poinformowało o 4178 nowych i potwierdzonych przypadkach koronawirusa. Nie żyją 32 kolejne osoby. Liczba zakażonych w Polsce wzrosła do 125 816. Do tej pory z powodu COVID-19 zmarło 3004 osób.

O dodatnim wyniku testu na Twitterze poinformował wiceminister Kowalski.

"Właśnie otrzymałem dodatni wynik testu na koronawirusa. Wszystkich, z którymi miałem kontakt, proszę o pozostanie w domach, zachowanie ostrożności i działanie zgodnie z procedurami. Choroba nie wybiera" - napisał.

Reklama

"Wirus nie wybiera. A i licho nie śpi"

To nie jedyny polityk, który w ostatnich dniach poinformował o zakażeniu. W piątek o pozytywnym wyniku testu napisał poseł Lewicy Krzysztof Śmiszek. "Drodzy, Drogie! Wirus nie wybiera. A i licho nie śpi. Dziś kolejna ogromna liczba zakażeń, w tym, niestety, jedno moje. Czuję się dobrze, trochę jak lekkie przeziębienie. Stosuję się do procedur. Dbajcie o siebie i nie wierzcie koronasceptykom! P.S. Robert zdrowy, odizolowany" - napisał.

Informacje o zakażeniu przekazywali również polscy biskupi: bp Roman Pindel (ordynariusz diecezji bielsko-żywieckiej) i abp Wiktor Skworc, metropolita katowicki. 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy