Reklama

Reklama

Trudna rzeczywistość pracowników pogotowia. Raport o 20.50 w Polsat News

Trudna rzeczywistość zespołów pracowników pogotowia. Wielogodzinne oczekiwanie w kolejce przed szpitalem, a i tak zdarza się, że dla chorego nie ma miejsca. Reporter "Raportu" dotarł do zapisów rozmów dyspozytorów z załogami karetek i pracownikami szpitali. Program "Raport" w Polsat News codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 20.50.

Jakie decyzje podejmowane są w drodze od pacjenta do placówki medycznej. Z jakimi problemami się mierzą spędzając wiele godzin w ciasnych kombinezonach.

Poruszające nagrania pracowników pogotowia w Raporcie Marcina Piotra Wrony dziś o 20.50 na antenie Polsat News.

W programie także o pomocy WOT w walce z pandemią. To dla nich najtrudniejszy sprawdzian, ale wszyscy, którym pomagają mówią zgodnie, że go zdają celująco.

Terytorialsi, bo o nich mowa narażają zdrowie i życie, by pomagać innym. Odciążając w tym trudnym czasie pracowników służby zdrowia. 

Reklama

Raport Cypriana Jopka, który spędził cały dzień z żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej dziś o 20.50 w Polsat News.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy