Reklama

Reklama

Szczepienia nauczycieli przeciwko koronawirusowi. Rejestracja została przedłużona

Rejestracja nauczycieli na szczepienia przeciwko COVID-19 została przedłużona do piątku do końca dnia - poinformowało Ministerstwo Edukacji i Nauki.

"Rejestracja na szczepienia przedłużona do piątku, 19 lutego, do końca dnia. Zachęcamy nauczycieli ze szkół i placówek, nauczycieli akademickich i innych osób prowadzących zajęcia na uczelniach do zgłaszania się do szczepień" - poinformował resort na Twitterze. 

Reklama

Na szczepienia mogą zapisywać się nauczyciele, nauczyciele akademiccy i inne osoby prowadzące zajęcia na uczelni, które urodziły się po 31 grudnia 1955 r. Szczepienia prowadzone są preparatem firmy AstraZeneca.

Nauczyciele, nauczyciele akademiccy i inne osoby prowadzące zajęcia na uczelni, urodzone w 1955 r. i wcześniej, będą mogli zaszczepić się później.

Premier: Sytuacja jest bardzo groźna

Premier Mateusz Morawiecki podczas wizytacji punktu szczepień na terenie hali Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach powiedział, że sytuacja pandemiczna jest bardzo groźna.

- Czerwona linia, od której się oddalaliśmy, znowu się do nas przybliża - stwierdził premier.

- Naszą podstawową nadzieją pozostaje szczepionka, której ciągle mamy za mało, ponieważ Komisja Europejska w niewłaściwy sposób negocjowała z dostawcami z całego świata - dodał.

Ładowanie...
Ładowanie...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama