Reklama

Reklama

Szczepienia nauczycieli. Będą dwa oddzielne systemy rejestracji. Czarnek tłumaczy

Uruchamiamy dwa oddzielne systemy rejestracji na szczepienia dla nauczycieli: jeden dla nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a drugi dla nauczycieli akademickich - zapowiedział minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.

Minister Czarnek przypomniał, że od poniedziałku od godz. 8 rusza rejestracja na szczepienia dla nauczycieli. Podkreślił, że szczepienia są dobrowolne, ale - jak powiedział - "wszystkich zachęcamy".

Poinformował jednocześnie, że zostały stworzone dwa systemy rejestracji. Jeden dla nauczycieli przedszkolnych, szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy będą się mogli zapisać na szczepienia za pośrednictwem dyrektorów placówek.

- W ten sposób dotychczas zarejestrowanych zostało 268 tys. nauczycieli - poinformował szef MEiN.

Jak dodał, drugi system przeznaczony będzie do dyspozycji rektorów uczelni od poniedziałku. Za jego pośrednictwem, poprzez rektorów uczelni, zarejestrować się będą mogli nauczyciele akademiccy.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy