Reklama

Reklama

Syn Janusza Korwin-Mikkego zakażony koronawirusem. Jest w szpitalu

Janusz Korwin-Mikke poinformował na Twitterze, że jego syn jest zakażony koronawirusem i przebywa w szpitalu. W tym samym wpisie ocenił też, że "histeria związana z trzecią falą bije rekordy".

Janusz Korwin-Mikke poinformował o chorobie syna we wtorek, w zamieszczonym w mediach społecznościowych wpisie. Dodał, że jego syn choruje także na astmę i trafił do szpitala.  

"Nie kieruję się prywatą: mój syn, Krzysztof (50 lat, astma) leży w szpitalu na covid" - napisał jeden z liderów Konfederacji na Twitterze.

W tym samym wpisie Korwin-Mikke dodał wykres, przedstawiający liczbę ofiar śmiertelnych COVID-19 w Polsce w ciągu ostatnich miesięcy. Ocenił, że "histeria z trzecią falą koronawirusa bije rekordy".

"Ta histeria z III Falą bije rekordy: w końcu 2020 umierało dziennie 2x tyle ludzi - i takich ruchów nie robiono" - zaznaczył. 

Reklama

Korwin-Mikke zamieścił też link do wystąpienia Krzysztofa Bosaka w "Śniadaniu w Polsat News". Poseł Konfederacji zapewniał na antenie, że trzecia fala to "hasło medialne, kreowane po to, by straszyć społeczeństwo".

Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy