Reklama

Reklama

Stolica: Nagle źle się poczuła i nie była w stanie prowadzić autobusu. To COVID-19

Kierująca autobusem linii 195 źle się poczuła. W pewnym momencie nie była w stanie dalej prowadzić autobusu. Została wezwana karetka pogotowia. Ratownicy medyczni zrobili test na COVID-19. Wynik był pozytywny - poinformował komisarz Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.

Z informacji policji wynika, że kierująca miejskim autobusem została skierowana do domu na izolację. 

- Jej stan pozwala, aby odbywała izolację w domu - wyjaśnił Piotr Świstak. Dodał też, że policjanci zostali wezwani na miejsce zdarzenia, choć interwencja funkcjonariuszy nie była potrzebna. Pasażerowie zostali poproszeni o opuszczenie autobusu, a pojazd został skierowany na dezynfekcję.

Serwis tvnwarszawa.pl, który jako pierwszy podał tę informację, cytuje rzecznika Miejskich Zakładów Autobusowych Adama Stawickiego, który powiedział, że wezwanie pogotowia w razie złego samopoczucia kierowcy jest standardową procedurą. Jak dodał, ewentualna kwarantanna może dotyczyć zmiennika, ponieważ zmiana została rozpoczęta na mieście. 

Reklama

Darmowy program - rozlicz PIT 2020

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy