Reklama

Reklama

Stobno Siódme: Koronawirus w przedszkolu. Placówkę zamknięto

Służby sanitarne potwierdziły koronawirusa w przedszkolu w Stobnie Siódmym w powiecie kaliskim (woj. wielkopolskie). To pierwszy potwierdzony przypadek w placówce oświatowej - poinformował w poniedziałek dyrektor Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kaliszu Marek Stodolny.

W przedszkolu w Stobnie Siódmym w wielkopolskiej gminie Godziesze potwierdzono koronawirusa.

Okazało się, że zakażona została osoba z obsługi przedszkola.

Placówka została zamknięta. 

Od niedzieli, 24 maja, 10 pracowników przedszkola oraz pięcioro dzieci wraz z rodzinami objęto kwarantanną i zakwalifikowano do badań.

Reklama

Koronawirus w Polsce

Zakażenia i zgony. Dane dzienne

66
1
91
149
7
20
95
2
30
54
1
36
61
3
242
4
42
1
29
24
79
13
59
101
2


***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy