Reklama

Reklama

Stanisław Karczewski idzie na kwarantannę

Wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski (PiS) pomagał w pracy w jednym ze szpitali na Mazowszu. W niedzielę opublikował na Twitterze zdjęcie w maseczce i poinformował, że przejdzie test na koronawirusa.

W związku z pilną sytuacją, na polecenie wojewody mazowieckiego Konstantego Radziwiłła, wicemarszałek Stanisław Karczewski kilka dni temu znów rozpoczął pracę w placówce.

- W szpitalu, w którym teraz się znajdujemy, mamy trudną sytuację. Zdecydowana większość personelu przebywa w kwarantannie - poinformował Karczewski podczas briefingu prasowego przed szpitalem. Jednocześnie zaznaczył, że pracownicy zachowują spokój.

- Jest spokój, zdyscyplinowanie, wszyscy wykonują polecenie dyrekcji, przestrzegane są wszystkie procedury, staramy się jak najlepiej pracować. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak należy pracować, nie ma paniki - mówił polityk.

Reklama

W niedzielę wicemarszałek wrzucił do sieci zdjęcie w kombinezonie ochronnym i maseczce i napisał: "Po tym wszystkim kwarantanna. Po 5-7 dniach test na obecność COVID-19. Mam nadzieję, że ujemny".

Stanisław Karczewski podkreślił, że dziękuje wszystkim ze szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą za "ofiarną pracę na posterunku". "Razem daliśmy i damy radę" - podsumował.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje