Reklama

Reklama

Specjalna konferencja prasowa ministra zdrowia. Poda najnowsze dane o koronawirusie

O godzinie 10.20 odbędzie się specjalna konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Polityk poda na niej najnowszą liczbę dziennych zakażeń koronawirusem w Polsce. Wiceminister Waldemar Kraska zapowiedział wcześniej, że będzie ona duża.

  Zapis konferencji prasowej ministra zdrowia - CZYTAJ TUTAJ

Specjalna konferencja prasowa odbędzie się o godzinie 10.20, czyli na 10 minut przed standardową godziną podawania przez Ministerstwo Zdrowia liczby dziennych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce.

Konferencja prasowa ministra zdrowia

O te dane był pytany w porannej rozmowie w radiowej Trójce wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Odmówił jednak podania konkretnych liczb z 19 stycznia i stwierdził, że poda je szef resortu zdrowia na zaplanowanej na godz. 10.20 konferencji prasowej.

Liczba nowych zakażeń z 19 stycznia? "Bardzo duża"

Najnowsze statystyki są - jak zaznaczył - bardzo duże. - Ustaliliśmy z ministrem Adamem Niedzielskim, że on to zakomunikuje - podkreślił.

Reklama

- Dane pokażą, że piąta fala zagościła dość mocno w naszym kraju - przekazał. - Mam nadzieję, że przemówi to do Polaków, którzy w tej chwili kwestionują wartość szczepień i obostrzeń - dodał wiceminister.


 


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy