Reklama

Reklama

Rekord czwartej fali. Ponad 29 tys. zakażeń w środę

W ciągu ostatniej doby odnotowano ponad 29 tys. zakażeń koronawirusem - dowiedział się Polsat News. To rekord czwartej fali.

Informację o liczbie nowych przypadków zakażeń z 1 grudnia przekazał Polsat News wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Przypomnijmy, że w poprzednią środę odnotowano 28 380 nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 i 460 zgonów. 

- Jest też dużo zgonów - usłyszeli reporterzy Polsat News w Ministerstwie Zdrowia.

Resort zwraca uwagę, że przyrost zakażeń jest w tym tygodniu dużo mniejszy niż w poprzednich, co może zwiastować epidemiczny przełom w kontekście czwartej fali.

Ładowanie...

Omikron. Nowe obostrzenia

Dodajmy, że od 1 grudnia obowiązują w Polsce nowe obostrzenia związane z rozprzestrzenianiem się budzącego niepokój wariantu Omikron

Reklama

Wprowadzono nowe limity w kościołach, lokalach gastronomicznych, hotelach i obiektach kulturalnych takich, jak np.: kina, teatry, opery, filharmonie, domy i ośrodki kultury, a także podczas koncertów i widowisk cyrkowych. Limity nie dotyczą osób zaszczepionych. Zobacz, co dokładnie zmienia się od środy

Nietypowe objawy koronawirusa

Nie tylko kaszel, gorączka oraz utrata węchu i smaku - zakażenie SARS-CoV-2 ma bardzo szerokie spektrum objawów. I niezwykle łatwo je pomylić ze zwykłym przeziębieniem. Kiedy udać się na test? I jakie objawy wywołuje nowy wariant Omikron, o którym od kilku dni rozpisują się krajowe i zagraniczne media? Wyjaśniamy w naszym najnowszym materiale - zobacz!.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje