Reklama

Reklama

Pandemia koronawirusa. ​ITAKA zawiesza wyjazdy do 15 kwietnia

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego i decyzją o czasowym przywróceniu granic oraz wstrzymaniem międzynarodowego ruchu lotniczego Biuro Podróży Itaka zawiesza ze skutkiem natychmiastowym wszystkie wyjazdy turystyczne.

"W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego i decyzją o przywróceniu granic na 10 dni z możliwością przedłużenia, oraz wstrzymaniem międzynarodowego ruchu lotniczego, informujemy o zawieszeniu ze skutkiem natychmiastowym wszystkich wyjazdów organizowanych przez Biuro Podróży ITAKA do 15.04.2020" - poinformował w piątek wieczorem wiceprezes zarządu Itaki Piotr Henicz.

Wszyscy Klienci, którzy mają zarezerwowany wyjazd w tym okresie, zostaną powiadomieni o zawieszeniu wyjazdów przez pracowników punktów sprzedaży, gdzie dokonano rezerwacji. Mając jednak na celu usprawnienie procesu, prosimy o kontakt z punktami sprzedaży w celu dopełnienia niezbędnych formalności i ewentualnej konsultacji w sprawie zmiany terminu wyjazdu lub destynacji.

Reklama

"Jednocześnie informujemy, że wszyscy Klienci przebywający aktualnie za granicą za pośrednictwem Biura Podróży ITAKA, mają zagwarantowane powroty do kraju" - czytamy w komunikacie.

Kwarantanna

W związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego polscy obywatele po przekroczeniu granicy zostaną skierowani na domową 14-dniową kwarantannę lub w inne miejsce wskazane przez służby graniczne, jeśli osoba wracająca nie wskaże swojego miejsca zamieszkania jako miejsca, w którym może odbyć kwarantannę - szczegółowe informacje osoby wracające otrzymają w miejscach przylotu do kraju. 

Reklama

Reklama

Reklama