Reklama

Reklama

Opole: Ozdrowieńcy wypisani ze szpitala

Ze Szpitala Wojewódzkiego w Opolu w piątek wypisano dwie osoby, które w ubiegłym tygodniu zostały przyjęte na oddział zakaźny w wyniku zakażenia koronawirusem - poinformowała Wiesława Błudzin, ordynator oddziału.

Jak poinformowała Wiesława Błudzin, ordynator oddziału zakaźnego Szpitala Wojewódzkiego w Opolu, w piątek wypisano ze szpitala dwie osoby, u których kilka dni temu stwierdzono zakażenie koronawirusem.

Ze względu na dobro pacjentów szpital nie udziela żadnych informacji na temat powiatów, z których pochodzą, płci i wieku osób, uznanych przez lekarzy za zdrowe. Wiadomo jedynie, że po pobycie szpitalnym czeka je rekonwalescencja. Informacji o ozdrowieńcach nie ma w wieczornym komunikacie wojewody opolskiego.

Biuro prasowe wojewody opolskiego w przesłanym w piątek raporcie informuje, że w regionie na oddziałach szpitalnych obecnie przebywa 24 chorych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Poddanych kwarantannie jest 354 mieszkańców regionu. Pod nadzorem sanepidu znajduje się 1014 osób.

Reklama

Koronawirus w Polsce

Zakażenia i zgony. Dane dzienne

52
2
57
2
53
17
43
1
7
43
15
55
2
135
2
20
41
28
37
2
61
1
122
2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje