Reklama

Reklama

Nie żyje 31-letni nauczyciel zakażony koronawirusem

Nie żyje 31-letni nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Zawierciu, który był zakażony koronawirusem. Mężczyzna zmarł w szpitalu w Tychach.


Informację podano na stronie szkoły w Zawierciu.

"Z wielkim smutkiem zawiadamiamy o śmierci naszego kolegi, nauczyciela SP5 Kamila Pietrzyka. Składamy wyrazy głębokiego współczucia oraz szczere słowa wsparcia i otuchy dla Rodziny, bliskich i przyjaciół Kamila" - napisano.

Stan 31-letniego nauczyciela był ciężki. Gdy został przetransportowany do szpitala w Tychach, był podłączony do respiratora.

Jak przypomina "Dziennik Zachodni", "Kamil Pietrzyk przez wiele lat współpracował z Bogdanem Dworakiem, ikoną zawierciańskiej sztuki. Sam również był poetą. W 2015 roku miał miejsce jego pierwszy debiut - Labirynt Kretyński. Kilka miesięcy temu, wydana została książka 'Formuła Eden', w której znalazły się jego wiersze".

Reklama

Koronawirus w Polsce

Zakażenia i zgony. Dane dzienne

7
22
19
3
13
2
4
1
4
13
18
7
5
8
1
3
8
9

Przypomnijmy, najnowsze dane z niedzieli informują o 4178 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce i o 32 kolejnych ofiarach. W sumie od początku epidemii zaraziło się w Polsce 125 816 osób, 3004 zmarło.

Od minionej soboty cała Polska znajduje się w strefie żółtej, a 38 powiatów (w tym sześć miast) - w strefie czerwonej.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje