Reklama

Reklama

Mazowieckie: Koronawirus na komunii

Jeden z uczestników uroczystości z okazji pierwszej komunii świętej w Gielniowie (woj. mazowieckie) jest zakażony koronawirusem. Sanepid apeluje do wszystkich, którzy przebywali w kościele i mają objawy COVID-19 o kontakt.

"Wszystkie osoby, które 31 maja były na Mszy Świętej Komunijnej o godzinie 12:00 w kościele bł. Władysława w Gielniowie powinny niezwłocznie skontaktować się z sanepidem w Przysusze. Zgłoszeń można dokonywać drogą mailową pod adresem: przysucha@psse.waw.pl oraz telefonicznie pod numerami: 48 675 24 22, 48 675 23 37 lub 798 875 743" - informuje sanepid.

Księża potwierdzili, że sanepid kontaktował się z księdzem proboszczem.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy