Reklama

Mateusz Morawiecki: Ja i moja rodzina zaszczepimy się, gdy tylko nadejdzie nasza kolej

- Dajmy sobie szansę na normalność - zaszczepmy się - zaapelował w piątek premier Mateusz Morawiecki. - Ja sam i moja rodzina zaszczepimy się, gdy tylko nadejdzie nasza kolej - oświadczył.

Od piątku seniorzy po 80. roku mogą zarejestrować się na szczepienia przeciw COVID-19. Można to zrobić na trzy sposoby: telefonicznie i przez internet - te dwie formy rejestracji ruszyły o północy z czwartku na piątek - lub w punkcie szczepień. Ponadto uruchomiony został formularz zgłoszenia chęci szczepienia dla wszystkich osób powyżej 18. roku życia.

Szef rządu we wpisie na Facebooku napisał: "Ja sam i moja rodzina zaszczepimy się, gdy tylko nadejdzie nasza kolej".

- Tak jak Państwo, nie mogę się doczekać powrotu normalności, wspólnych spacerów, spotkań ze znajomymi, przyjaciółmi, wyjść do kina, teatru czy na koncert. To wszystko znowu będzie możliwe dzięki szczepionce. Dlatego dajmy sobie szansę na normalność - zaszczepmy się! - podkreślił premier.

Na szczepienie przeciw COVID-19 od piątku umawiają się seniorzy powyżej 80. roku życia, a tydzień później ruszą zapisy dla osób, które ukończyły 70 lat. Szczepienia seniorów rozpoczną się 25 stycznia.

Reklama

Czytaj także: Rejestracja na szczepienia. Oto szczegóły 

Ładowanie...
Ładowanie...
PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy