Reklama

Reklama

Mariusz Błaszczak zakażony koronawirusem

Szef MON Mariusz Błaszczak poinformował, że jest zakażony koronawirusem. "Czuję się dobrze, będę wykonywał swoje obowiązki podczas izolacji" - przekazał minister.

"Niestety, koronawirus dopadł również mnie. Czuję się dobrze, będę wykonywał swoje obowiązki podczas izolacji. Uważajmy na siebie i stosujmy się do zasad bezpieczeństwa" - napisał na Twitterze Błaszczak.

To kolejne zakażenie szefa MON. Poprzedni raz z koronawirusem polityk zmagał się w październiku 2020 roku.

10 grudnia 2021 roku Błaszczak poinformował o przyjęciu trzeciej dawki szczepionki przeciwko koronawirusowi. "Tylko od nas zależy, jak szybko pokonamy epidemię. Zachęcam wszystkich do udziału w programie szczepień! Bądźmy bezpieczni i odpowiedzialni!" - apelował.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy