Reklama

Reklama

Łukasz Szumowski: Dla wielu z państwa te święta oznaczają samotność

Wiem, że te święta będą inne niż do tej pory. Dla wielu z państwa oznaczają samotność, dla wielu będą świętami z dala od najbliższych, ale niech one nadal będą świętami nadziei - stwierdził w piątek szef resortu zdrowia Łukasz Szumowski na nagraniu z okazji Wielkanocy.

"Z okazji nadchodzących świąt Wielkiej Nocy życzę państwu spokoju, wytrwałości, siły i zdrowia" - powiedział Szumowski w nagraniu opublikowanym na Twitterze.

"Wiem, że te święta będą inne niż do tej pory. Dla wielu z państwa oznaczają samotność, dla wielu będą to święta z dala od najbliższych, ale niech te święta nadal będą świętami nadziei, nadziei nowego życia, na to, że niedługo wrócimy do normalności, do tego, żeby znowu spotykać się z bliskimi" - podkreślił minister.

Zaapelował jednocześnie o wytrwałość. "Wytrwajmy, bądźmy w domach, ale dzwońmy, spotykajmy się wirtualnie z naszymi najbliższymi. Wiem, że to czas trudny, ale jeśli go przeżyjemy głównie duchowo, będzie to czas nadziei" - zaznaczył Szumowski, życząc wszystkiego dobrego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy