Reklama

Reklama

Loteria szczepionkowa. Losowanie nagród tygodniowych już dziś

Już dziś pierwsze losowanie nagród tygodniowych w Loterii Narodowego Programu Szczepień. Do wygrania jest pięć nagród po 50 tys. zł oraz 60 hulajnóg elektrycznych. Loteria szczepionkowa trwa od 1 lipca.

Do dziś w loterii szczepionkowej zarejestrowało się 2,1 mln osób. 4200 z nich dostało już nagrody natychmiastowe w wysokości 500 zł i 200 zł.

W przypadku nagród natychmiastowych zwycięzcy są informowani o wygranej SMS-em wysłanym przez Totalizator Sportowy.

Informacja o wylosowaniu nagród o większej wartości TS przekazuje telefonicznie.

Pierwsze nagrody tygodniowe w loterii

Do nagród o wyższej wartości należą nagrody tygodniowe, miesięczne i finałowe.

Nagrody tygodniowe losowane są w każdą środę. To 60 nagród pieniężnych w wysokości 50 tys. złotych oraz 720 hulajnóg elektrycznych marki Segway-Ninebot.

Reklama

14 lipca odbędzie się pierwsze losowanie nagród tygodniowych. Do wygrania jest pięć nagród po 50 000 zł i 60 hulajnóg elektrycznych. Te same nagrody będzie można wygrać w 11 kolejnych tygodniowych losowaniach.

Wyniki losowania będzie można sprawdzić tutaj: www.gov.pl/szczepimysie/loteria

Nagrody miesięczne i finałowe

Nagrody miesięczne losowane są co miesiąc. To 6 nagród pieniężnych w wysokości 100 tys. złotych oraz 6 samochodów osobowych Toyota Corolla.

Natomiast nagrody finałowe zostaną wylosowane 6 października. Będzie można wówczas wygrać 2 nagrody w wysokości 1 mln zł oraz 2 samochody osobowe Toyota C-HR.

Loteria szczepionkowa. Rejestracja

Loteria szczepionkowa jest jedną z form zachęty do szczepienia przeciw COVID-19. Mogą wziąć w niej udział wszystkie osoby pełnoletnie, które dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciwko COVID-19 i zarejestrują się w loterii do 30 września 2021 r.

Chętni, którzy chcą wziąć udział w loterii muszą się zapisać. Można to zrobić dzwoniąc na bezpłatną infolinię 989 oraz przez stronę internetową pacjent.gov.pl na swoim IKP.

Czytaj też: Podtopienia w Polsce. Wszechobecna "betonoza" pogarsza sprawę

W wodach Bałtyku groźne nie tylko sinice. Czym są przecinkowce?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy