Reklama

Reklama

Loteria szczepionkowa. Kiedy losowanie finałowe? Jakie nagrody?

Loteria szczepionkowa dobiega końca. Już 6 października losowanie finałowe. Do wygrania będzie pula wartościowych nagród - m.in. dwa razy po 1 000 000 zł oraz dwa samochody Toyota C-HR. Loteria szczepionkowa miała zachęcać Polaków do szczepień przeciw COVID-19.

Loteria szczepionkowa. Jakie nagrody?

Już 6 października (środa) zostanie przeprowadzone finałowe losowanie loterii szczepionkowej, w którym do wygrania będzie dwa razy po 1 000 000 zł oraz dwa samochody Toyota C-HR.

Tego dnia odbędą się także ostatnie losowania: nagród miesięcznych, w którym ponownie do wygrania będą dwa samochody Toyota Corolla i dwa razy po 100 000 zł oraz nagród tygodniowych - z pięcioma wygranymi po 50 000 zł i 60 hulajnogami elektrycznymi.

Przez cały czas trwania loterii szczepionkowej przyznawane były również nagrody natychmiastowe, w których co 500. osoba spełniająca warunki loterii wygrywała 200 zł, a co 2000. uczestnik - 500 zł.

Reklama

Loteria. Kto może wziąć udział?

Kto może wziąć udział w losowaniu finałowym loterii? Tylko osoby pełnoletnie, które zarejestrowały się do loterii i dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciwko COVID-19.

Rejestrować można się było do 30 września. Zatem jeśli tego nie zrobiłeś, to niestety nie możesz wziąć udziału w ostatnim losowaniu.

Loteria szczepionkowa. Kto wygrał?

Loteria Narodowego Programu Szczepień zakończy się 6 października.

Zwycięzcy nagród o większej wartości są informowani w pierwszej kolejności telefonicznie, a następnie za pomocą wiadomości sms. Połączenie będzie realizowane wyłącznie z numeru telefonu: 459 59 51 04.

Wyniki losowań w loterii szczepionkowej są publikowane na stronie loterii: www.gov.pl/szczepimysie/loteria

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje