Reklama

Reklama

LOT odwołuje połączenia z Czarnogórą

Polski przewoźnik narodowy odwołał wszystkie loty do Czarnogóry, które miały wystartować po 4 sierpnia. Do tej daty sześć samolotów wykona specjalne rejsy dla Polaków chcących wrócić do kraju. Będą one miały formułę lotów czarterowych.

Polski przewoźnik podkreślił, że pasażerowie, którzy posiadają bilety na te loty, nie będą musieli ponownie potwierdzać swojej rezerwacji. Z pozostałymi pasażerami, których loty powrotne zaplanowane po 4 sierpnia zostały anulowane, skontaktuje się dział Contact Center LOT-u, proponując zwrot biletu lub bezpłatną zmianę terminu na jedno z wcześniejszych dostępnych połączeń czarterowych.

Reklama

Pasażerowie, którzy posiadają bilety na połączenia z Polski do Czarnogóry do 4 sierpnia, będą dalej mogli z nich skorzystać. 

"Wybierając kierunek podróży prosimy jednak o uwzględnienie braku możliwości skorzystania z lotów powrotnych do Polski po 4 sierpnia" - podkreślili przedstawiciele przewoźnika. 

Będzie można zmienić kierunek już zaplanowanego lotu

"Z kolei osobom, które zdecydują się zmienić swoje plany, umożliwiamy bezpłatny wybór nowego kierunku lotu w ramach połączeń #LOTnaWakacje" - poinformował LOT. Są to rejsy dostępne do 31 sierpnia, oznaczone prefiksem 8XXX. 

Niewykorzystane bilety można także zwrócić za pomocą formularza na stronie przewoźnika.

Nowe rozporządzenie rządu

Zakaz połączeń lotniczych z Czarnogórą wprowadziło najnowsze rozporządzenie rządu

"Zachorowalność na koronawirusa w Czarnogórze osiąga coraz większe rozmiary, co może stanowić poważne zagrożenie dla turystów, dlatego odradzamy podróże do Czarnogóry, które nie są konieczne" - podało na swojej stronie MSZ.

W tym samym dokumencie zakazano także połączeń z Luksemburgiem.

"Bacznie obserwujemy lokalne regulacje administracyjne i na ich podstawie będziemy podejmować decyzje dotyczące rozwoju siatki połączeń, w tym o wznowieniu rejsów" - zaznacza LOT.  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje