Reklama

Reklama

Krzysztof Bosak o szczepieniach: Sceptycyzm rośnie proporcjonalnie do nasilenia propagandy

O masowej akcji szczepień, w programie "Debata Tygodnia" w Polsat News, rozmawiali goście Grzegorza Jankowskiego.

- Gratuluję przede wszystkim Unii Europejskiej - stwierdziła Beata Maciejewska z Lewicy w Polsat News. - Udało się to, na co wszyscy czekamy, na co wszyscy mamy nadzieję. Do wszystkich krajów UE przybyły szczepionki - mówiła posłanka.

- Ta grupa "0", najważniejsza, najbardziej narażona, która stała w pierwszym szeregu walki z koronawirusem, będzie mogła przyjąć szczepionkę. Dla całej Polski, całej Europy, Unii Europejskiej to jest wielki krok ku temu, na co wszyscy czekamy, że będzie wreszcie normalność - podkreśliła.

Reklama

Z kolei Krzysztof Bosak z Konfederacji podkreślił, że "zgodnie z badaniami opinii publicznej sceptycyzm rośnie proporcjonalnie do nasilenia propagandy".

- Ci, którzy są tak strasznie skoncentrowani na szczepieniach jako kluczu do zdrowia publicznego, powinni zrobić mały rachunek sumienia, czy nasileniem tej propagandy nie zaczynają odnosić efektu przeciwnego do zamierzonego - mówił poseł.

Zdaniem Jacka Żalka z Porozumienia "polscy lekarze i ci zasiadający w polskim parlamencie zasługują na szacunek". 

- Dlatego, że zostali wybrani przez swoich wyborców i dzisiaj nasz los jest w rękach polskich lekarzy. To nie rząd leczy, tylko stwarza warunki do tego, żeby lekarze mogli nieść pomoc i ratować życie i zdrowie naszych obywateli - powiedział.

***

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij! 

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy