Reklama

Reklama

Koronwirus w Polsce. Wicemarszałek woj. śląskiego z pozytywnym wynikiem testu

Wicemarszałek woj. śląskiego Dariusz Starzycki jest zakażony koronawirusem - poinformował w niedzielę urząd marszałkowski. Polityk czuje się dobrze i przebywa w izolacji.

"Mając na względzie odpowiedzialność za sprawne realizowanie powierzonych zadań wicemarszałek Dariusz Starzycki wykonał badanie na COVID-19. Test wykazał wynik pozytywny. Wicemarszałek Dariusz Starzycki czuje się dobrze. Przebywa w izolacji" - czytamy w komunikacie wystosowanym przez urząd.

Reklama

Jak zapewniają urzędnicy, sytuacja nie wpływa na funkcjonowanie władz województwa. Od miesięcy ich posiedzenia odbywają się w sposób zdalny, a bezpośrednie spotkania ograniczane są do minimum. 

Kolejna zakażona osoba z zarządu woj. śląskiego

"Wszystkie zadania są realizowane na bieżąco. Kompetencje wicemarszałka Dariusza Starzyckiego zostały podzielone w ramach Zarządu. Wicemarszałkowi Dariuszowi Starzyckiemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Wszystkim mieszkańcom województwa przypominamy o noszeniu maseczek, dystansie społecznym i dezynfekcji. Troszczymy się o siebie i drugiego człowieka" - zaapelowali urzędnicy.

Starzycki jest kolejną osobą z zarządu woj. śląskiego, u której w ostatnich dniach badania potwierdziły zakażenie SARS-CoV-2. W czwartek urząd marszałkowski poinformował o zakażeniu Izabeli Domogały, odpowiedzialnej w zarządzie za sprawy służby zdrowia. W czerwcu koronawirusem zakażony był także inny członek zarządu woj. śląskiego - wicemarszałek Wojciech Kałuża.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy