Reklama

Reklama

Koronawirus. Zmarł wicedyrektor szkoły w Starachowicach

Zmarł Grzegorz Maciąg, wicedyrektor i nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej numer 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Starachowicach (woj. świętokrzyskie). Mężczyzna chorował na COVID-19. Jego stan był ciężki.

Grzegorz Maciąg uczył języka polskiego, a od niedawna był również zastępcą dyrektora w Szkole Podstawowej numer 10 w Starachowicach.

Reklama

Informację o jego śmierci przekazał serwis echodnia.eu. 

49-letni nauczyciel był zakażony koronawirusem i w ciężkim stanie przebywał w szpitalu w Ostrowcu Świętokrzyskim.

W ubiegłą niedzielę (8 listopada) w mediach społecznościowych przyjaciele nauczyciela apelowali do ozdrowieńców o oddawanie osocza.

"Pilnie potrzebne osocze ozdrowieńca dla naszego kolegi, który walczy właśnie o życie. Prosimy o zgłoszenie się do stacji krwiodawstwa ze wskazaniem dla Grzegorza Maciąga lat 49 (grupa krwi 0 Rh+) ze Starachowic. Obecnie leży zaintubowany w szpitalu w Ostrowcu Świętokrzyskim. Bardzo proszę, jest za młody i za dużo ma jeszcze do zrobienia tu na Ziemi, żeby umierać. Grzegorz to wspaniały mąż oraz ojciec dwójki dzieci" - apelowała Agnieszka Pachocka, nauczycielka z tego samego miasta.

Jak informuje echodnia.eu, 49-letni nauczyciel otrzymał potrzebne osocze. Przegrał jednak walkę z COVID-19.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne