Reklama

Reklama

Koronawirus. Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej zakażony

Wiceprezydent stolicy Paweł Rabiej jest zakażony koronawirusem - poinformowała rzeczniczka stołecznego ratusza Karolina Gałecka. Jak dodała, wszyscy jego bliscy współpracownicy mieli wykonane testy - ich wynik jest negatywny.

Jak poinformowała Gałecka, wiceprezydent Paweł Rabiej przeszedł badanie na obecność SARS-Cov-2 i otrzymał wynik pozytywny. Dodała, że od 5 do 9 października Rabiej pracował zdalnie. Gałecka podkreśliła, że testy na koronawirusa mieli wykonane wszyscy jego współpracownicy - wyniki okazały się negatywne.

Reklama

Informację o tym, że Paweł Rabiej jest zakażony koronawirusem jako pierwsza podała "Gazeta Wyborcza". Jak poinformowano, dodatni wynik testu otrzymał 9 października.

W środę, 14 października, resort zdrowia podał, że badania laboratoryjne przeprowadzone ostatniej doby potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 6526 osób, zmarło też 116 chorych. Łącznie od początku epidemii potwierdzono obecność koronawirusa u 141 804 osób.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje