Reklama

Reklama

Koronawirus w Polsce. ​Przewodnicząca Młodych Demokratów zakażona

Przewodnicząca stowarzyszonych z Platformą Obywatelską Młodych Demokratów Milena Kowalska jest zakażona SARS-CoV-2. "Odkąd tylko się pojawiły objawy, czyli od początku tygodnia, pozostaję w domu" - zapewniła w piątek (7 sierpnia).

Milena Kowalska wyjaśniła, że test przeprowadziła w czwartek ze względu na to, że miała objawy. "Nie wiedziałam jednak o nikim, kto by miał pozytywny wynik i z którym miałabym kontakt" - zaznaczyła.

Reklama

Szefowa MD zapewniła, że odkąd zaczęły dokuczać jej objawy zakażenia koronawirusem, czyli od początku tygodnia, pozostaje w domu. Podkreśliła, że nie brała też udziału w większych wydarzeniach i nie kontaktowała się z większą liczbą osób.

Dopytywana, czy w ciągu ostatnich dwóch tygodni miała kontakt z kimś, kto mógłby uczestniczyć w ważnych wydarzeniach, jak np. czwartkowe Zgromadzenie Narodowe, zapewniła, że z nikim takim się nie widziała.

Kowalska pod koniec lipca wzięła natomiast udział w inauguracji działalności Młodych Demokratów w Kędzierzynie-Koźlu w województwie opolskim. Dopytywana, czy było to ostatnie większe spotkanie, w jakim brała udział, potwierdziła. Zaznaczyła też, że według wytycznych sanepidu jeśli pozostali uczestnicy nie wykazują żadnych objawów, nie obejmuje ich już kwarantanna. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje