Reklama

Reklama

Koronawirus w Polce. Szczecin: Zamknięty SOR szpitala przy ul. Unii Lubelskiej

Szpitalny Oddział Ratunkowy Szpitala Klinicznego nr 1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie został zamknięty - poinformowała we wtorek rzeczniczka placówki. U jednej z pracujących tam pielęgniarek wykryto koronawirusa.

"Zamknięty jest SOR dla dorosłych, działa natomiast SOR dziecięcy, który zlokalizowany jest w innej części szpitala" - powiedziała we wtorek rzeczniczka Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, Joanna Woźnicka.

U jednej z pielęgniarek zdiagnozowano koronawirusa SARS-CoV-2. 

Sprawdzane są wszystkie osoby z kontaktu, szpital oczekuje na decyzje sanepidu. 

Jak zapewniła rzeczniczka, poinformowane zostały wszystkie służby, pacjenci nie będą obecnie trafiać na SOR przy ul. Unii Lubelskiej.

Reklama

Od poniedziałku zamknięty jest także SOR szpitala wojewódzkiego w Szczecinie-Zdunowie. Koronawirusa zdiagnozowano tam u czterech osób z personelu medycznego. Oddział nie będzie przyjmował pacjentów do 21 kwietnia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy