Reklama

Reklama

Koronawirus na komendzie w Krotoszynie. Wyniki testów funkcjonariuszy

27 policjantów i dwóch pracowników cywilnych z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie zakażonych koronawirusem – podały we wtorek służby sanitarne w Krotoszynie.

Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie została zamknięta 5 kwietnia. Wówczas 95 policjantów z miasta zostało objętych kwarantanną po wykryciu zakażenia koronawirusem u siedmiu funkcjonariuszy.

"W jednostce uruchomiono procedurę antykryzysową" - podał rzecznik prasowy wojewódzkiej policji w Poznaniu Andrzej Borowiak.

Do pracy w powiecie krotoszyńskim oddelegowano 40 funkcjonariuszy z Ostrowa Wlkp. i z Poznania.

Służby sanitarne poinformowały we wtorek, że obecnie zakażonych jest 27 policjantów i dwóch pracowników cywilnych. Dodano, że liczba zakażonych może się zwiększyć, bo nie wszystkie wyniki są znane.

Reklama

Według danych Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu powiat krotoszyński jest największym ogniskiem COVID-19 w Wielkopolsce. Zakażonych jest 169 mieszkańców, 14 zmarło.

Koronawirus w Polsce

Zakażenia i zgony. Dane dzienne

66
1
91
149
7
20
95
2
30
54
1
36
61
3
242
4
42
1
29
24
79
13
59
101
2
Ładowanie...
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy