Reklama

Reklama

Koronawirus. Jacek Sasin na kwarantannie. Miał kontakt z zakażonym

"Miałem kontakt z osobą zakażoną koronawirusem, obecnie odbywam kwarantannę" - poinformował wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin.

O sprawie poinformował we wpisie na Twitterze. Jacek Sasin wskazał, że do kontaktu z osobą zakażoną doszło podczas spotkania z przedstawicielami górniczych związków zawodowych.

"Obecnie odbywam kwarantannę. Odpoczynku nie planuję - pracuję na regularnych obrotach w formie zdalnej" - dodał.

W Polsce pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem wykryto 4 marca. Od tamtego czasu koronawirus pojawił się już we wszystkich województwach. 

Najwięcej zachorowań stwierdzono na Śląsku - ponad siedem tysięcy. Wśród zakażonych są setki górników. Najwięcej ofiar śmiertelnych odnotowano w woj. mazowieckim - 253.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy