Reklama

Reklama

Konferencja premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie walki z epidemią koronawirusa

W związku z gwałtownym wzrostem zakażeń koronawirusem w Polsce w czwartek (15 października) odbędzie się konferencja premiera i ministra zdrowia. Mateusz Morawiecki i Adam Niedzielski mają przedstawić na niej dalsze działania w związku z rozwojem epidemii w naszym kraju.

Konferencja prasowa premiera i ministra zdrowia ma się odbyć między godz. 13.00 a 15.00. Będziemy ją relacjonować na żywo TUTAJ.

Wcześniej, o godz. 11.30, rozpoczęło się spotkanie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. W trakcie obrad mają zapaść decyzje dotyczące nowych obostrzeń i narzędzi do walki z koronawirusem.

Od kilku dni w Polsce notowany jest lawinowy wzrost zakażeń koronawirusem. Tylko w czwartek (15 października) Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 8099 nowych przypadkach SARS-CoV-2. To najwięcej od początku epidemii w naszym kraju. Z powodu COVID-19 zmarło też kolejnych 91 chorych.

Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego obraduje za pomocą wideokonferencji w związku z kwarantanną premiera. W konferencji prasowej Mateusz Morawiecki również będzie uczestniczył zdalnie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje